CAMİMİZ ARTIK ÇOK DAHA SAĞLIKLI VE FERAH

Eklenme: Temmuz 25th, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
224 okunma

CAMİMİZ ARTIK ÇOK DAHA SAĞLIKLI VE FERAH

Camilerin hijyeni diğer umuma açık mekânların hijyeninden daha önemlidir. Namaz kılarken secdeye her varıldığında alın ve çenenin yere temas etmesi, bazı sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu sebeple cami halısı seçerken anti-bakteriyel özelliği olan bir ürün tercih edilmelidir. Yine aynı nedenlerden kaynaklarını astım ve alerji nöbetlerinin önünü almak için anti-alerjik halı seçimime gidilmesi gerekir.

Çelebizade cami halısı modellerinin her biri anti-bakteriyel ve anti-alerjik özelliğe sahiptir.   Firmanın İnsan sağlığına verdiği önem bu noktada kendisini hissettirmektedir.  Uzun yıllardır halı sektörüne damgasını vuran Çelebizade halı, son yıllarda cami halısı ve yurt halısı alanında yaptığı başarılı çalışmalar ile göz doldurmaktadır.

Firmanın uzman tasarım kadrosu cami ortamına en uygun halı modellerinin tasarımı için canla başla çalışmakta ve camilerin mimarisine en uygun modeller tasarlanmaktadır. Sade ve zarif saflı cami halısı modelleri ile camilerde mimari ile tam uyum yakalanmakta, ortama soft ve manevi bir hava katılmaktadır. Ayrıca otantik cami mimarisine sahip binalarda ise göbekli cami halısı modelleri ile bütünlük sağlanmakta ve mekânın kudreti hissedilebilmektedir.

Çelebizade halı sektörde yaptığı başarılı çalışmalar kadar kolay ulaşılabilirliği ile ilgi görmektedir. İnternet üzerinden erişim sağlanabilen firmanın sahip olduğu cami ve yurt halısı modellerine ulaşmak için internet arama motoruna http://www.celebizadehali.com/ yazarak bir aramak yapmak ve adresini ziyaret etmek yeterlidir.

Yorum Yapabilirsiniz