PROFESYONEL TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Eklenme: Mayıs 19th, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
327 okunma

PROFESYONEL TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Türkiye’nin önde gelen tercümanlık firmalarından olan Ekinoks Tercüme, kaliteli alt yapısı sayesinde günden güne piyasadaki yerini üst seviyelere çıkarmaktadır. Günümüzde tercüme bürosu sayısının artması ile birlikte rekabetçi bir ortamın oluşması, firmamızın müşterilerinden aldığı olumlu geri bildirimler sayesinde yerini korumasını sağlamıştır.

Firmamız 102 farklı dilde çeviri hizmeti verebilmektedir. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan dillerin yanında, daha az kullanım alanına sahip dillerin tercüme hizmetleri de tarafımızdan karşılanmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan tercümanların sahip oldukları dilbilgisine ait sertifikaları mevcuttur. Bu sertifikalar sayesinde çalışanlarımızın ne denli itinalı oluğunu anlamak mümkündür.

Firmamızda çeşitli konularda tercümanlık hizmeti verilmektedir. Edebi eserler, hukuki belgeler, tıbbi dokümanlar, yayınlar ve araçların kullanım kılavuzları, akademik belgeler, altyazı, web sitesi, ticari belgelerin tercüme edilmesi hizmetler çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca yabancı kişiler ile yapılacak olan toplantılarda simultane yani eş zamanlı çeviri hizmeti de sunmaktayız. Konuşmacının söylediği her cümle önceden talep edilen dile çevrilerek eş zamanlı olarak katılımcılara aktarılır. Ya da müşterinin isteğine göre ardıl tercüme hizmeti de vermekteyiz. Ardıl tercüme de konuşmacı belirli aralıklarla duraklar ve tercüman o ana kadar söylenen cümleleri tercüme ederek talep edilen dildeki çevirisini ortama aktarır.

Firmamız tercümanlık hizmetlerinin yanında profesyonel olarak yeminli tercüme hizmeti de sunmaktadır. Tercümanın sahip olduğu dilbilgisi sertifikası noter onayından geçtikten sonra tercümana çevirisini yaptığı belgelerin sonuna ıslak imzasını atma hakkı tanınır. Bünyemizde çalışan çok sayıdaki yeminli tercüman sayesinde işlemleriniz kısa sürede ve güvenilir bir şekilde bitirilip sizlere terslim edilir. Ayrıca çeviri işleminin hatalı olmasından kaynaklanan sorunlar yaşamanız halinde sorumluluğu, işlemlerinizi yapan yeminli tercümanımız üstlenecektir.

Yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen bir diğer işlem de noter onaylı tercüme hizmetidir. Bazı evraklar ve belgelerin tercümesinin noter onaylı olması, yasalar tarafından zorunlu hale getirilmiştir. Firmamızdan talep edebileceğiniz bu hizmet ile işlemleriniz kısa süre içerisinde ve doğru bir şekilde sizlere terlim edilmektedir. http://ekinoksceviri.com web sitemizi ziyaret ederek, çalışmalarımıza referans olan diğer firmaları görüntüleyebilir ve aklınıza takılan her konuda bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yapabilirsiniz